Brak konfiguracji Flash w przeglądarce.

Przedłużanie włosów

warning: Illegal string offset 'files' in /modules/upload/upload.module on line 281.

Kobiety uwielbiają ciągłe zmiany. To naturalne gdyż chcemy być zawsze na czasie... Piękne, gęste, długie włosy świadczą o zdrowym wyglądzie i podnoszą naszą atrakcyjność. Co jeśli nasze włosy są cienkie, rzadkie i krótkie? Problem ten skończył się 12 lat temu wraz z wyjściem na rynek metody zagęszczania oraz przedłużania włosów. Jeśli pragniesz poprawić swój wizerunek, stać się piękniejsza, odważ się na zmianę!

Przedłużenie, zagęszczenie włosów sprawi że Twój wygląd zmieni się w przeciągu paru godzin.

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE - naturalne, najwyższej jakości włosy dostępne na rynku. Doskonale się układają, wyróżniają się niesamowitą lekkością i miękkością. Bez problemu pozwalają na stosownie zabiegów chemicznych: farbowanie, trwała, pasemka, tonizacja koloru. Występują w strukturze od prostych do mocno kręconych. W długości 20 - 60 cm. Włosy słowiańskie z powodu swojej jakości są trudne do zdobycia, co powoduje ich wysoką cenę. Polecam je wymagającym klientkom, dla których najważniejsza jest jakość włosów a cena jest na drugim planie.

WŁOSY EUROPEJSKIE - naturalne, bardzo wysokiej jakości. Niezwykle gładkie i
lśniące, zawsze lekko falujące. Na ten rodzaj włosów nie należy stosować zabiegów chemicznych: trwała, rozjaśnianie. Można jedynie poddać je tonizacji koloru. Występują w długości od 30 do 65m. Włosy europejskie polecam Paniom które chcą mieć włosy naturalne ale za niższą cenę oraz odpowiada im falująca struktura włosów.

Pielęgnacja Włosów

Aby włosom przedłużanym zapewnić długotrwałą żywotność , kondycję i piękny wygląd należy stosować się do pewnych zaleceń. Śpij w lekko związanym kucyku lub warkoczu.Przed umyciem zawsze rozczesz włosy specjalną szczotką lub grzebieniem o szerokich zębach. Myj włosy zgodnie z kierunkiem ich długości ( od głowy w dół) nie plącz ich tzn. nie "pierz" przy myciu w ten sposób możesz splątać włosy. Nie myj włosów z głową w dół. Przy myciu nakładaj odżywkę omijając złączenia w przeciwnym razie może to spowodować ześlizgnięcie i osłabienie łączeń. Odżywkę zaleca się spłukiwać chłodniejszą wodą dzięki czemu włosy będą gładsze i lśniące. Po umyciu delikatnie rozczesuj nie szarp włosów. Zaleca się stosowanie odżywek bez spłukiwania np. mgiełki, pasty, jedwab. Do stylizacji z wysoką temperaturą np. prostownica , suszarka używaj kosmetyków do tego przeznaczonych (można je zakupić w salonie).

2011 Studio Urody EGO
created by Grupa.IT